top of page

ХТО МИ

Центр РОЗМАЙ (Київ, Україна) заснований у 2000 р. З того часу ми зарекомендували себе як агенція, що працює з найбільш професійними перекладачами країни. Майже всі вони мають більше 20 років фахового досвіду міжнародного рівня. Майже всі вчилися і працювали в Європі та США. Всі пройшли жорсткий відбір і сертифікацію Департаменту перекладів Ради Європи – найвищий стандарт професійного визнання.

 

Ми не заявляємо, що знаємо 100 мов. Переважно ми перекладаємо з української/російської на англійську/французьку і навпаки, але наші сертифіковані мови також включають німецьку, іспанську, італійську, португальску і польську. Втім, коли Верховному Суду потрібний синхронний переклад на турецьку, а фільм треба здублювати грецькою, ми це теж робимо професійно.

 

35 авторизованих перекладачів-синхроністів працює з нами в усій Україні та (наразі) в 27 інших країнах.

 

Технічна служба Розмаю забезпечує власне сучасне обладнання для синхронного перекладу: стаціонарне (кабіни, пульти, мікрофони, передавачі, приймачі), здатне водночас працювати на 4-5 заходах з 3 мовами, та переносне обладнання, що не потребує встановлення; також здійснює аудіо запис, відео зйомку, інтернет-конференції, тощо.

 

Кількість міжнародних конференцій, які обслуговував Медіа центр Розмай за останні 7 років:

2015 – 197

2016 – 232

2017 – 226

2018 – 228

2019 – 214

2020 - 216 (з них 158 віддалено)

2021 - 182 (переважно віддалено)

 

Відділ письмових перекладів (24 перекладачі) здійснив переклад більш ніж 800 законів, кодексів, законопроєктів, підзаконних актів, юридичних висновків, звітів, директив, керівних документів, рекомендацій, посібіників, збірок судових рішень тощо для Ради Європи, ОЕСР, IFES Україна, Міжнародного фонду «Відродження», МОМ, USAID, НАТО, Фонду «Демократичні ініціативи», та багатьох інших українських і міжнародних організацій.

 

Керівник Розмаю – Вадим Кастеллі, перекладач-синхроніст, сертифікований Європейською Комісією, Європарламентом, Радою Європи, НАТО, ОБСЄ, МВФ, ЄБРР, ОЕСР.

Перекладав для всіх українських президентів (крім Порошенка) та 9 прем’єр-міністрів, генеральних секретарів НАТО і Ради Європи, очільників ЄС і ЄП, директорів МВФ і президентів ЄБРР, королів Швеції і Бельгії (більше тут).

bottom of page